top of page
901.jpg

9 Mayıs 2023 – Salı

Ay Oğlak burcunda ilerliyor. İstikrar, güven ve düzen konusunda duyarlı olacağımız bugün Güneş ve Uranüs kavuşuyor. Bu da istikrarsızlık, düzensizlik, öngörülemezlik, isyankarlık anlamına geliyor. Yani insanların davranışlarından tutun da gün içindeki gelişmelere, kazalara, doğa olaylarına kadar her durumda sıra dışılığın ön planda olacağı, her türlü tuhaflığa açık bir zaman dilimi bizi bekliyor.

Kavuşumun etkisi bugün maksimumda olacak ancak haftanın geri kalanında da devam edecek. Bu hafta, daha çok da toplumsal alanda ve tabi tüm dünyada yaşanabilecek, beklenmedik gelişmelere, ani değişimlere, ekonomik çalkantılara, uluslararası krizlere, aniden patlak veren halk hareketlerine, sıra dışı iklim ve doğa olaylarına açık olacağız.

Bugünün özelinde ise; Ayın Venüsle karşıt konumda olacağı sabah saatlerinde ilişkilerde huysuzluk ve memnuniyetsizlik kaynaklı gerginlikler yaşanabilir. Ayın Satürn ve Merkürle uyumlu açılar oluşturacağı öğlen sonrasında sabır ve anlayış ön plana çıkacak, iletişim kurmak ve uzlaşmak kolaylaşacaktır. İşlerimizde daha rahat ilerleyebilir, onay gerektiren işlemleri ve resmi kurumlardaki işleri rahatlıkla halledebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page