top of page

Eğitimlerimize Katılmak İsteyen Takipçilerimize…

 

1-Astroloji;

Eğitimlerimiz internet üzerinden online yapılacak ve 24 hafta sürecektir. Burçlar, gezegenler, evler, gezegen açıları, Ay düğümleri, sabit yıldızlar, Arap noktaları gibi bireysel doğum haritası analizinde gerekli temel konular işlenecektir.

 

2- Astroloji;

Karma Tabanlı temel seviye astroloji eğitimi, eğitimde ruhun doğası ve evrimsel yolculuğunu içeren temel seviye karma astroloji öğretilecek. Eğitim 28 hafta sürecektir.

 

3-Kukai Şifa: 

Eğitimlerimiz internet üzerinden online yapılacak ve; 1. Seviye (Temel Eğitim) 4 hafta, 2. Seviye (Orta Eğitim)12 hafta ve 3. Seviye (İleri Düzey Eğitimi) 28 hafta sürecektir. İlk Seviye inisiyasyon alan katılımcılar Kukai Şifa enerjisini kullanmayı öğrenenmenin yanında bazı özel korumalara sahip olacaklardır. Arzu edenler 2. ve 3. Seviyeye devam edebilecektir. 

 

4- Mantra Meditasyon eğitimi. Eğitim 12 hafta sürecek, ilk 8 ders teorik eğitim verilecektir. Bu eğitimimizde meditasyonla evrensel gerçekleri ve içsel gücünüzü keşfetmeyi öğreneceksiniz.

 

5- Tarot (büyük ve küçük arkanlar, büyük arkanların detaylı anlatımı, hayatımıza etkileri ve tarot okumaları eğitimi.

Astroloji ve Kukai Şifa eğitimlerimizin her ikisine de katılmak isteyen katılımcılarımıza ücretlerde %20 indirim yapılacaktır.

 

Katılmak isteyenlerin mail ile başvurması rica olunur.

 

Ay-Na Astroloji

 

bottom of page