top of page
900.jpg

9 Ağustos 2023 – Çarşamba

Ay saat 16.06 ya kadar Boğa burcunda, sonrasında ise İkizler burcunda ilerleyecek.

Ayın Boğa burcunda ilerlediği zaman diliminde Neptünden ve Plutodan destek alacağız. Günün bu bölümünün sakin geçeceğini, toleransımızın yüksek olacağını, başkalarıyla empati kurmakta, onları anlamakta, ihtiyacı olanlara destek olmakta zorlanmayacağımızı söyleyebiliriz. Ayrıca güçlü ve kararlı tavrımızla iyi bir etki yaratabilir, son derece ikna edici olabiliriz.

 

Ayın boşlukta kalacağı saat 13.39 – 16.06 arasında belirsizlikler oluşabilir ve şartlar tam da istediğimiz gibi olmayabilir. Dolayısıyla boşluk saatleri önemli kararlar almak ve yeni adımlar atmak için uygun olmayacaktır. Bu saatleri rutin işler için değerlendirebiliriz.

Günün en dikkat gerektiren açısı ise kesinleşen Venüs Uranüs karesi olarak görünüyor. Önümüzdeki 1 hafta etkili olacak bu açı ilişkiler ve maddi konularda beklenmedik durumlara, sıra dışı gelişmelere ve krizlere işaret ediyor. Maddi konularda beklenmedik kazanç ve kayıplar yaşanabilir. Normal şartlarda bize hiç uymayan insanlara çekilebiliriz, birbirine uymadığını düşündüğümüz insanların yeni ilişkilere başladığını duyabiliriz. Beklenmedik ayrılıklar, aldatma haberleri ve skandallarla şaşırabiliriz. Eski ilişkiler nedeniyle de krizler yaşanabilir. Eski sevgiliniz bir şekilde hayatınıza dahil olmaya çalışıp mevcut ilişkinizi zora sokabilir.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page