top of page

8 Aralık 2023 – Cuma

Ayın Terazi burcunda ilerlediği bugün ilişkilerde uyum ve denge önemli olacak. Bunları sağladığımız ölçüde de günümüz verimli ve keyifli geçebilir.

Diğer taraftan Güneş Chironla, Merkür ise Jüpiterle uyumlu açılar oluşturuyor. Bugün ve hafta sonu etkili olacak bu açılar iletişimde uyuma, şansa ve maddi kazanca ayrıca ruhsal ve fiziksel olarak şifalanmaya işaret ediyor.

Sağlıkla ilgili teşhis ve tedaviye yönelik olumlu haberler alabiliriz ya da kendimizi iyi hissetmemizi, özgüven kazanmamızı sağlayacak haberler alabilir, takdir görebilir, haklı olduğumuz bir durum ya da davayla ilgili olumlu gelişmelerle karşılaşabiliriz. Gecikmiş bir hakkın, kaçan bir fırsatın, tazminat gibi ödemelerin tahsiliyle ilgili, yani yaralı olduğumuz bir konunun telafisiyle ilgili güzel gelişmeler yaşamamız mümkün.

Jüpiter retro olduğundan daha çok 2. şansları ifade ediyor. Alım satımlar, ticari işlemler, her türlü alışveriş, sözleşme ve finansal işlemlerde, ayrıca eğitim ve seyahatle ilgili konularda fırsatlarla karşılaşabiliriz. Özellikle de daha önce kaçırdığımız fırsatlar tekrar karşımıza çıkabilir. Görüşmelerden, yazışma ve başvurulardan olumlu sonuç alabilir, reklam, tanıtım, pazarlama işlerinden kazanç elde edebiliriz. Önümüzdeki 3 gün iletişime açık olmakta, haberleri ve sosyal medyayı takip etmekte fayda var.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page