top of page
800.jpg

8 Ağustos 2023 – Salı

Ay Boğa burcunda ilerliyor. Ayın yakınlaşmakta olan Merkür Jüpiter üçgenine katılacağı bugün iletişim açısından hayli verimli geçecek gibi görünüyor. Ulaşmak istediğimiz insanlara ulaşabilir, yapmak istediğimiz görüşme ve yazışmaları yapabilir, işimizi ve ürünlerimizi tanıtabilir, gitmek istediğimiz yerlere gidebilir, seyahat veya eğitim planlaması yapabilir, iletişim, ulaşım ve eğitimle ilgili çeşitli fırsatlarla karşılaşabiliriz. Ayrıca alışveriş ve pazarlıklar da verimli geçebilir.

 

Ancak öğlen saatlerinde Ay ve Güneş arasında sert bir açı oluşacak. Bu da çiftler arasında, çocuklar ve ebeveynleri arasında, iş yerinde ast üst ilişkilerinde anlaşmazlıklar çıkabileceği anlamına geliyor. İşlerimizi sorunsuz halletmek istiyorsak hem kendi egomuzu törpülemekte hem de karşımızdaki insanın egosunu zorlayacak ve direnç göstermesine neden olacak tavırlardan uzak durmakta fayda var.

Öğlen sonrasında Marstan da destek alacağız. Bu da iş ve gelişmelerin hızlanmasını sağlayabilir. Ayrıca enerji, cesaret ve özgüvenimiz yükseleceğinden daha verimli çalışabiliriz. Başladığımız işi sonuç alana kadar bırakmadan uğraşabilir, sonunda da başarı elde edebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page