top of page
700.jpg

7 Temmuz 2023 – Cuma

Ay Balık burcunda ilerliyor. Hayli duygusal ve duyarlı olacağımız bir gündeyiz. Güne başladığımızda Ay, Satürnle kavuşum halinde olacağından sıkıntı duygusu ön plana çıkabilir. Her şeyi kendimize dert edinebilir, kaygılanabiliriz. İşlerimiz de ağır ilerleyebilir.

Öğlen saatlerinden itibaren Jüpiterin desteğiyle ruh halimiz değişecek, daha umutlu ve neşeli bir ruh haline bürüneceğiz. Özgüvenimiz de artacaktır. Akşam saatlerinde ise Ay, Güneşle uyum içinde olacak. Yani günün ilk yarısı sıkıntılı geçse de ikinci yarısı iş ve maddiyat açısından verimli, ilişkiler açısında da keyifli geçecek diyebiliriz. Hem şansımız açık olacak hem de sevdiklerimizden ve çevremizden destek alacağız.

Diğer taraftan Merkür Uranüsle uyumlu açı oluşturuyor. Bu da aklımıza parlak fikirler gelebileceği, takılıp kaldığımız konularda alternatif çözüm yolu bulabileceğimiz, sürpriz bir destek alabileceğimiz ya da beklenmedik bir fırsatla karşılaşabileceğimiz anlamına geliyor. Tabi bunun yanında sıra dışı durum ve son dakika gelişmelerine de açık bir gün olacak.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page