top of page
611.jpg

6 Ocak 2024 – Cumartesi

Ayın Akrep burcunda ilerlediği bugün uç noktadaki, daha keskin duygular ön plana çıkıyor ve derinden hissederek duygularla hareket etme eğilimi artıyor.

Diğer taraftan Güneş ve Chiron arasında sert bir açı oluşuyor. Bu da hem ruhsal hem fiziksel olarak kırılmaya açık olacağımız anlamına geliyor. Yani gün içinde enerjimiz zaman zaman düşebilir, kendimizi kırgın ve bitkin hissedebilir, kolay hastalanabilir ve düşme, çarpma gibi durumlarda kolay yaralanabiliriz. Ayrıca dışarı pek yansıtmasak da alıngan bir modda olacağız. Geçmiş kırgınlıklarımızı hatırlayabilir, tavırları kişiselleştirip gurur meselesi haline getirebilir, haksızlığa uğradığımız duygusuyla başa çıkmakta zorlanabiliriz.

Ayın Güneşle uyumlu ilerleyeceği akşam saatlerinde bu kırılgan ruh halinden çıkıp enerjiyle dolmamız, fiziksel olarak güçlenirken duygusal olarak dengelenmemiz mümkün. İlişkilerimizin de uyumlu ilerleyeceği akşam saatlerinde sevdiklerimizle birlikte, kendimizi güvende hissedeceğimiz ve keyif alacağımız ortamlarda zaman geçirebiliriz.

 

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page