top of page

5 Eylül 2023 – Salı

Ay saat 23.07 ye kadar Boğa burcunda, sonrasında ise İkizler burcunda ilerleyecek. Ayın Uranüs ile kavuşum halinde olacağı öğlen ve öncesi planladığımızdan farklı ve daha hareketli geçebilir. Kontrolümüz dışında birtakım gelişmelerle, sıra dışı durumlarla karşılaşabilir, planlarımızı değiştirmek durumunda kalabiliriz. Maddi konularda adım atmak ve önemli alışverişleri yapmak için riskli bir zaman dilimi olacak. Panik ya da tecrübesizlikle yanlış kararlar alabiliriz.

Ayın Neptünden destek alacağı öğlen sonrası daha sakin geçecek gibi görünüyor. İnsanlara karşı anlayış ve tahammülümüz daha yüksek olacağından ilişkilerimiz uyumlu ilerleyebilir. İşlerimizi de yoluna koyabilir, günlük planlarımızı uygulayabiliriz.

 

Akşam saatlerinde Ay Plutodan destek alacak. Günü kendimizden emin ve memnun bir modda tamamlayacağımızı söyleyebiliriz. Ayın boşlukta kalacağı saat 19.46 – 23.07 arasında biraz kendi içimize çekilme, yalnız kalma, dinlenme ihtiyacı duysak da Ayın İkizler burcuna geçmesiyle merak ve iletişim kurma isteği ağır basabilir.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page