top of page
29-1.jpg

4 Nisan 2024 – Perşembe

Gün boyunca Kova burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Koç burcunda olan Güneşle uyumlu, akşam saatlerinde ise Boğa burcunda bulunan Jüpiter ve Uranüsle uyumsuz açılar oluşturacak.

Gündüz saatlerinin hem iş hem de ilişkiler açısından verimli geçeceğini söyleyebiliriz. Girişimler, başvurular, talep ve görüşmeler için gündüz saatlerini değerlendirebilir, bize kapı açabilecek mevki sahibi kişilerden, iş arkadaşlarımızdan ve sosyal çevremizden destek alabiliriz. Farklı, yenilikçi, geleneksel olanın dışında kalan fikir ve projelerimizi ortaya koyabilir, iş birliklerinden fayda sağlayabiliriz.

Akşam saatlerinde ise abartılı davranışlar, huzursuzluk, isyankarlık, uyumsuzluk ön planda olacak. Özgürlüğümüze ve bireyselliğimize fazlaca düşkün olacağımız akşam saatlerinde geri adım atmakta, sırf bulunduğumuz ortamda huzursuzluk çıkmasın diye alttan almakta zorlanabiliriz. Hem bireysel hem de toplumsal anlamda hareketliliğin artacağı akşam saatleri beklenmedik gelişmelere, toplumsal gerginliklere ve uluslararası krizlere, ayrıca sıra dışı doğa ve hava olaylarına açık görünüyor.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page