top of page
400.jpg

4 Mart 2024 – Pazartesi

Ay Yay burcunda ilerliyor. Güne Ay ve Venüsün oluşturduğu uyumlu açının etkisiyle keyifli ve umutlu bir ruh haliyle başlayabiliriz. Öğlen öncesi daha belirgin olmak üzere gündüz saatleri ilişkiler açısından hayli verimli geçebilir. Başkalarından destek alarak, ilişki yönetimi yaparak, uzlaşarak halletmemiz gereken konular, görüşmeler, alışverişler, pazarlıklar, ayrıca estetik, güzellik, moda, giyim, makyaj, dekorasyon ve kişisel bakımla ilgili işler rahat ilerleyebilir.

 

Diğer taraftan Merkür ve Uranüs arasında uyumlu bir açı oluşacak. Bu da yaratıcı çözümler üretmek, iletişimde avantaj sağlamak ve beceriklilik anlamına geliyor. İletişim, eğitim, ulaşım, her türlü organizasyon, yaratıcılık, tasarım, reklam ve tanıtım işlerinde başarının yanında özellikle teknolojik ürünler başta olmak üzere alışverişlerde fırsatlar getirebilir. Ayrıca ilginç haberler duyabilir, sürpriz arama ve mesajlarla şaşırabilir, uzun zamandır görüşmediğimiz kişilerden haber alabilir ve kazançlı çıkacağımız fırsatlardan yararlanabiliriz. Açının etkisi 3 gün sürecek.

 

Akşam saatlerine geldiğimizde Ay, Neptünle sert bir açı oluşturacak ve saat 18.41 de boşluğa girecek. Hemen öncesinde ve gece boyunca dalgınlaşabiliriz. Tam da iş çıkış saatine denk gelen bu süreçte trafikte hatalar yapmaya, yanlış anlamaya, bir şeyleri unutmaya, kaybolmaya ve eşya kaybetmeye açık hale geleceğiz. Akşam saatlerinde önemli kararlar almamakta ve söz vermemekte fayda var.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page