top of page
411.jpeg

4 Ekim 2023 – Çarşamba

Ay İkizler burcunda ilerliyor. Erken saatlerde kesinleşecek Ay Güneş üçgeninin uyumlu enerjisiyle güne başlıyoruz. Devamında da Ay, Chironla uyumlu açı oluşturacak. Dolayısıyla gündüz saatlerinde hem fiziksel hem de ruhsal olarak güçlü, sağlıklı ve enerjik hissedebiliriz. Chironun desteği aynı zamanda şifalanma işareti.

Sağlıkla ilgili işlemleri rahatlıkla yaptırabilir, ayrıca bizi üzen, yoran birtakım maddi manevi kayıpları telafi etme ve ruhsal olarak şifalanma fırsatı bulabiliriz. Zor durumda olan, kendini ifade edemeyen insanlara yardım etmek, onların sesi olmak bize şifa ve huzur olarak geri dönebilir. Yani başkalarını şifalandırarak da şifalanabiliriz.

Diğer taraftan gün boyunca ama özellikle de akşam saatlerinde bize geçmişi hatırlatacak olaylar karşımıza çıkabilir. Geçmiş kavgalar, dengesiz ilişkiler, yaptığımız yanlış seçimler, kayıplar aklımıza düşebilir. Geçmişe çekilme ve öfkeye kapılıp aynı hataları yapma riski yüksek. Bize geçmişi hatırlatacak olaylardan ve insanlardan uzak durmakta fayda var.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page