top of page
4 agu.jpg

4 Ağustos 2023 – Cuma

Ayın Balık burcunda ilerlediği bugün güne Jüpiterin umudu ve şansı artıran desteğiyle başlıyoruz. Ancak hemen ardından Ay, Marsla karşıtlık oluşturacağından pek de sakin ve rahat olacağımızı söyleyemeyiz. Şansımızı kovalamamız, çalışmamız, çaba sarf etmemiz gerekecek. Bunu yaparken de birtakım detaylarla ya da titiz, detaycı, takıntılı insanlarla uğraşmamız gerekebilir, sabrımız sınanabilir. Sabah saatlerinden öğlen sonrasına kadar sürecek zaman dilimi koşturarak geçecek gibi görünüyor.

 

Akşamüzerinde Ay Uranüsle uyumlu açı oluşturacak. Karşımızı hızla değerlendirme yapmamızı gerektirecek kısa süreli teklifler ve sürpriz fırsatlar çıkabilir. Daha çok da toplumsal konularla alakalı sıra dışı durumlarla karşılaşabilir, şaşıracağımız haberler duyabiliriz.

Gece saatlerinde ise Ay Neptünle kavuşacak. Yarı uykulu, yarı uyanık, biraz dalgın, dağınık, daha çok hayalperest ve romantik bir ruh halinde olacağız. Bizi sıkan yoran konulardan uzaklaşıp kendimize ve sevdiklerimize zaman ayırabiliriz, sanata ya da maneviyata yönelebilir ruhumuzu besleyebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page