top of page
111.jpg

31 Ekim 2023 – Salı

Ayın İkizler burcunda ilerlediği bugün iletişim yoğun olacak. Diğer taraftan Venüs ve Uranüs arasında 3 gün boyunca etkili olacak uyumlu bir açı oluşacak. Bu da iletişimin keyifli akacağı anlamına geliyor. Ayrıca keyfimizi yerine getirecek haberler alabilir, hoş sürprizlerle ve tekliflerle karşılaşabilir, sevdiklerimizin jestleriyle sevinebiliriz. Kazanç elde etmemiz, alışverişlerden karlı çıkmamız, çok istediğimiz, beğendiğimiz ya da bize çok yakışacak ürünleri uygun şartlarda alma fırsatı yakalamamız mümkün.

Bu birkaç gün aniden başlayacak ilişkilere de açık olacak. Ancak Uranüs işin içinde olduğundan bu ilişkiler hızlı, heyecanlı, hayli keyifli ancak kısa vadeli olabilir.

Bugünün özelinde; Ayın Chirondan destek alacağı akşam saatleri hem fiziksel hem de duygusal açıdan şifalanmak için hayli verimli görünüyor. Tedaviler ve terapiler rahat geçerken bizi aradığımız çareye ulaştıracak bir haber, açıklama ya da önemli bir bilgi duyabiliriz. Kırgın olduğumuz insanlardan gelecek sürpriz bir yaklaşımla kendimizi iyi hissedebiliriz.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page