top of page
111.jpg

31 Ekim 2022 – Pazartesi

Ay günün büyük bölümünde Oğlak burcunda ilerleyecek. Güne Ayın Neptünle oluşturduğu uyumlu açının eşliğinde sakin ve huzurlu bir ruh haliyle başlayabilir, sabah saatlerini de genel olarak sakin geçirebiliriz. Anlayış ve empatinin hakim olacağı bu saatlerde ilişkilerde de uyumu yakalayabiliriz.

Ayın Pluto ile kavuşum halinde olacağı öğlen saatlerinde yapılacak iş ve sorumluluklara odaklanabiliriz. Ancak aynı zamanda inat etmeye, takıntı haline getirmeye ve dediğim dedik tavırlar sergilemeye yatkın olacağız.

Öğlen sonrasında kesinleşecek Ay-Jüpiter altmışlığı eğer bu inatçı tavrımız adaletle ilgiliyse, mağduru korumak, hakkını vermek, doğru ve etik olanı yapmak içinse olumlu sonuç alacağımıza işaret ediyor. Aynı şekilde gecikmiş bir hakkımızın gelmesi, kaçırdığımız bir fırsatın tekrar karşımıza çıkması ya da yaptığımız bir hayrın bize manevi dönüşünün olması gibi güzel gelişmeler de yaşayabiliriz.

Ay saat 18:15 te boşluğa girecek ve saat 18:43 te boşluktan çıkarak Kova burcuna geçecek. Fikrimizi söylemenin bizim için önemli olacağı gece saatlerinde Ay ve Merkür arasında sert bir açı oluşacak. Dolayısıyla fikirsel tartışmalar gündeme gelebilir. Ancak Merkür Akrep burcunda ilerlediğinden dilimiz hayli sivri olacaktır, haklıyken haksız duruma düşebiliriz.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page