top of page
3112.jpg

31 Aralık 2023 – Pazar

Ay saat 14.54 e kadar Aslan burcunda, sonrasında ise Başak burcunda ilerleyecek. Güne Marsın desteğiyle zinde, enerjik ve kendimizden emin bir şekilde başlıyoruz. Ayın Başak burcuna geçeceği öğlen sonrasına kadar da bu modda devam edebilir, birçok işimizi hızla halledebiliriz. Ayın boşlukta kalacağı saat 08.19 – 14.54 arasında ufak tefek plan değişiklikleri ve kararsızlıklar oluşabilir.

Ayın Venüs ve Satürn arasındaki yakınlaşan kareyi tetikleyeceği akşam saatleri biraz sıkıntılı geçecek gibi görünüyor. Gece beklediğimiz gibi başlamayabilir, ilişkilerde beklentilerin farklı olması kaynaklı ufak tefek anlaşmazlıklar oluşabilir. Gecikmeler, iptal ve ertelemeler nedeniyle ya da kısıtlandığımız, denetlendiğimiz duygusuyla sıkıntılı hissedebiliriz. Ayrıca trafikte ve eğlence mekanlarında denetimler de yoğunlaşabilir.

İlerleyen saatlerde büyük iyicil Jüpiterin desteği gelecek. Yani gece istediğimiz gibi başlamasa da ilerleyen saatler çok daha keyifli ve eğlenceli geçebilir. Ayrıca Jüpiterin retro hareketi de erken saatlerde tamamlandı. Yani kısıtlanan şansın açılacağı, maddi konulardaki huzur ve güven duygusunun artacağı bir döneme giriyoruz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page