top of page
ladybug.jpg

30 Eylül 2023 – Cumartesi

Ay Koç burcunda ilerliyor. Genel olarak enerjik, zinde, cesur ve girişken olacağımız bir gündeyiz. Ancak Ay sabah saatlerinde Chironla kavuşacak öğlen sonrasında da Marsla karşıt konumda olacak. Bu da enerjimizin ve ruh halimizin iniş çıkışlı olacağı anlamına geliyor.

Sabah saatlerinde ruhsal ve fiziksel olarak kırgın, yorgun, hasta hissederken öğlen sonrasında tam tersi fazla enerjik olabilir, sakin kalmakta zorlanabilir, sinirsel gerilim yaşayabiliriz. Günün bu bölümünde tartışmalara, kaza ve sakarlıklara açık olacağız. İşin içinde Chiron olduğundan hem fiziksel hem de duygusal olarak yaralanma riski yüksek.

Akşamüzeri Ay Venüsten destek almaya başlayacak. Keyfimizin yerinde olacağını ve sevdiklerimizden destek alacağımızı söyleyebiliriz. Akşam saatlerini sevdiklerimizle beraber eğleneceğimiz ve sosyalleşeceğimiz ortamlarda geçirebiliriz.

 

Diğer taraftan Merkür Uranüs üçgeni bugün kesinleşiyor. Bu hafta sonu sürprizlere, ilginç gelişmelere, şaşırtıcı haberlere açık olacak. Hiç ummadığımız kişilerin jest ve teklifleriyle şaşırabiliriz. Bunun yanında toplumsal alanda da beklenmedik gelişmeler, sıra dışı doğa olayları, toplumsal hareketliliği artıracak durumlar yaşanabilir.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page