top of page

30 Ekim 2023 – Pazartesi

Ay saat 18.08 e kadar Boğa burcunda sonrasında ise İkizler burcunda ilerleyecek. Ayın Neptün ve Pluto ile uyumlu açılar oluşturacağı gündüz saatleri genel olarak sakin geçecek gibi görünüyor. Yapılacak işlere odaklanabilir, kendimizi çok da hırpalamadan, ilişkilerimizi yıpratmadan ve huzurumuzu da bozmadan ama bir taraftan da hırsla ve kararlılıkla uğraştığımız konuların üzerine gidebiliriz.

Ancak yine de Ayın boşlukta kalacağı saat 14.36 – 18.08 arasında belirsizlikler oluşabilir ve bu durum işlerin yavaşlamasına ya da bekleme durumunda kalmamıza neden olabilir. Bu saatler yeni karar ve girişimler için uygun olmayacaktır.

 

Ay İkizler burcuna geçtikten hemen sonra ilk bağlantısını Satürnle kuracak ve sert bir açı oluşturacak. Dolayısıyla henüz işler hızlanmayacak hatta durma noktasına gelecek diyebiliriz. Ayrıca iletişim ve ulaşım da ağırlaşabilir. Tam da iş çıkış saati trafik ve insanlar sabrımızı zorlayabilir ya da son dakika çıkan ek bir iş yükü, evle ilgili bir sorumluluk, iptal olan bir organizasyon gibi sebeplerle planlarımız ertelenebilir. İlerleyen saatlerde işler yoluna girecek ve iletişim hızlanacaktır.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page