top of page
3111.jpg

3 Ocak 2024 – Çarşamba

Ayın Terazi burcunda ilerleyeceği bugün sakin bir gün geçirmek, çevremizle uyumlu, ilişkilerimizde huzurlu ve mutlu olmak önceliğimiz olabilir. Ay Venüsle uyumlu ilerleyeceğinden önceliklerimiz doğrultusunda bir gün geçireceğimizi söyleyebiliriz.

 

İlişkilerden yana şansımızı açık olacağı bugün dostlarımızdan destek alabiliriz, özel ilişkilerimizde ise romantik paylaşımlarımız artabilir. Estetik, güzellik, kişisel bakım, giyim kuşam, makyaj ve dekorasyonla ilgili iş ve alışverişlerimiz için bugünü değerlendirebilir, son derece zevkli seçimler yapabiliriz. Venüsün desteği ufak tefek para kazancı veya indirim fırsatı da getirebilir.

Ancak gün genelinde güzellik, estetik, zarafet, nezaket, keyif, eğlence ve beğenilerimizle ilgili konulara fazla meyilli olacağız. Dolayısıyla ciddiyet ve sorumluluk gerektiren işleri, belli bir zorluğa katlanmamız gereken durumları görmezden gelebiliriz. Ayrıca insanlara karşı tarafgir davranabilir ve farkında olmadan adaletten uzaklaşabiliriz. Gözümüze hoş görünen, nazik davranan, güzel konuşan her zaman haklı olmayabilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page