top of page
26.jpg

3 Mart 2024 – Pazar

Gün boyunca Yay burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Satürn ve Güneşle sert açılar oluşturacak. Diğer taraftan Venüsle Uranüs arasında da sert bir açı oluşacak.

Gezmek, eğlenmek, sosyal ortamlara girmek, seyahat etmek ve uzaklara gitmek isteyeceğimiz, keyfimize ve özgürlüğümüze fazlasıyla düşkün olacağımız bugün birtakım zorunluluklarla kısıtlanmak canımızı biraz sıkabilir. Ev, aile, çocuklar ve ebeveynlerle ilgili sorumluluklar ile yapılması gereken işler yüzünden istediğimiz gibi hareket edemeyebiliriz. Ayrıca eşimizle ve aile büyükleriyle fikir ayrılıkları yaşayabilir, uzlaşmakta zorlanabiliriz. Desteklenmediğimizi hissedebilir, mevcut ilişkilerimizden uzaklaşmak isteyebiliriz.

Venüs Uranüs karesinin etkili olacağı bugün ve sonraki 3 gün boyunca mevcut ilişkilerimizde kopmalar yaşamamız, yeni insanlarla tanışmamız, bizden farklı olan ya da tanıdığımız ama daha önce ilgi duymadığımız insanlara ilgi duymamız ve öncesi olmayan, anlık gelişen ilişkilere başlamamız mümkün. Aldatmalar yaşanabilir, zaman zaman aşkla arkadaşlık da biraz karışabilir. Ancak bu açı altında başlayan ilişkiler hareketli ve heyecanlı olsa da uzun vadeli olmayacaktır.

 

Bugünün özelinde Ayın Marsla uyumlu olacağı akşam saatlerinde özgüven, girişkenlik ve samimiyet artacağından tanışmak, kaynaşmak, sosyalleşmek daha da kolaylaşabilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page