top of page
030.jpg

3 Ekim 2023 – Salı

Ayın İkizler burcunda ilerlediği bugün burcun yöneticisi Merkür Plutodan destek alıyor. İletişim, ulaşım, eğitim, organizasyon, ticaret ve taşımacılık alanında verimli bir gündeyiz. Kişisel gündemimizde ne varsa rahatlıkla odaklanabilir, öğrenmek istediğimiz şeyleri araştırabilir, sağlam ve uygulanabilir planlar yaparak uygulamaya koyabiliriz.

Merkür ve Pluto arasındaki uyumlu açının etkisi önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Bu zaman zarfında görüşmelerimizde hayli ikna edici olabilir, güçlü konumdaki kişilerden destek bulabilir, görüşme ve başvurulardan olumlu sonuç alabiliriz. Ayrıca bize avantaj ve maddi kazanç sağlayacak önemli bilgiler edinebiliriz.

Bugünün özelinde Ayın Satürnle sert açılanacağı sabah ve öğlen saatlerinde karşımıza çıkan engel ve gecikmelerin etkisiyle sıkıntı duygusu ve kaygılar baskın gelse de günün devamında işlerin yoluna girmesiyle özgüven kazanacağız. Akşam saatlerinde hem kendi içimizde hem de ilişkilerimizde denge ve uyumu sağlayabilir, keyifli bir akşam geçirebiliriz.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page