3 Ekim 2021 – Pazar

Aslan burcunda ilerleyen Ay, Başak burcuna geçeceği saat 11:38 e kadar boşlukta kalacak. Bu zaman diliminde tembellik, miskinlik, keyfe düşkünlük yaşanabilir, yiyip içip yatayım, birileri bana hizmet etsin modunda buyurgan bir tavır sergilenebilir. Bu durum ilişkilerde ufak tefek sorunlara ve anlaşmazlıklara da neden olabilir.

Ay Başak burcuna geçtikten sonra hareketleneceğiz, daha tez canlı ve daha gayretli bir tavır takınabiliriz. Ancak Ayın Başak burcu geçişi aynı zamanda sağlıkla ilgili konulara dikkat çekiyor. Diğer taraftan bugün kesinleşecek Güneş-Chiron karşıtlığı da yine sağlıkla ilgili konulara, ayrıca duygusal ve fiziksel yaralanmalara işaret ediyor.

Bugün ve hatta önümüzdeki 1 hafta boyunca alıngan olabilir, her şeyi kişiselleştirebilir, bir ilişkiyi yürütmek veya bir konuda uzlaşmak için vermek durumunda kalacağımız tavizleri gurur meselesi yaparak kişiliğimize saldırı olarak görebiliriz. Sonuçta da kırılabiliriz. Ayrıca fiziksel olarak da kırgın ve yorgun hissetmemiz mümkün. Özellikle baş ağrılarına, bel ağrılarına, böbrek taşlarıyla ilgili sorunlara, akciğerlerle ilgili sorunlara ve kazalara açık olacağız.

Bunun yanında tanınmış kişilerle ve markalarla ilgili karalama kampanyaları, itibar saldırıları olabilir. Bunların onur kırma amacıyla iftira olma ihtimali hayli yüksek. Her duyduğunuza emin olmadan inanmamanızı tavsiye ederim.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE