top of page
291.jpg

29 Ocak 2024 – Pazartesi

Ayın Başak burcunda ilerlediği bugün burcun yöneticisi Merkür Uranüsle uyumlu açı oluşturacak. Ay da gündüz saatlerinde Mars, Uranüs ve Merkürle uyumlu bağlantılar kuracak ve gökyüzünde büyük toprak üçgeni oluşacak. Başka bir olumlu açı ise gökyüzünün iyicilleri Venüs ve Jüpiterin yine toprak burçlarında oluşturacağı üçgen açı.

Tüm bunlar verimlilik, kararlılık, yapıcılık, yaratıcılık, iletişimde kolaylık ve ilişkilerde uyum anlamına geliyor. Şansımızın açık olacağı ve ilişkilerde kazan kazan yaklaşımının ön plana çıkacağı bir haftaya başladığımızı söyleyebiliriz. Hafta içi özellikle de ilk 3 gün bu anlamda daha şanslı görünüyor.

Önemli görüşmeler, başvurular, işle ilgili girişimler, önemli alışverişler, teknoloji alışverişleri, toprak ve gayrimenkulle ilgili işlemler, yatırımlar, ev kurmak, evlenmekle ilgili adımlar için değerlendirebiliriz. İş birliklerinden fayda sağlayabilir, ailemizden ve sevdiklerimizden aldığımız destekle karşılıklı güven duygumuzu tazeleyebiliriz. Sürpriz bir haberle veya hiç ummadığımız bir yerden gelecek destekle sevinebiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page