top of page
290.jpg

29 Mart 2024 – Cuma

Ay saat 22.52 ye kadar Akrep burcunda, sonrasında ise Yay burcunda ilerleyecek. Erken saatlerde kesinleşen Ay Uranüs karşıtlığının etkisiyle güne hızlı, enerjik ancak bir o kadar da gergin bir başlangıç yapabiliriz. Hemen ardından Venüsün desteği gelecek ve çabuk toparlanacağız.

Günün devamı sakin ve hayli verimli görünüyor. Ay gündüz saatlerinde Venüsten, akşam saatlerinde Neptünden, gece saatlerinde ise Plütondan destek alacak. Genel olarak sevgi, anlayış, yardımlaşma, dayanışma, birlik bütünlük içinde olma, iş birliği yapma ve birlikte güç kazanma gibi yapıcı duyguların güne hakim olacağını söyleyebiliriz. Manevi yanımız da hayli güçlü olacak. Özel ilişkilerde romantizm öne çıkarken sosyal ilişkiler canlanacak.

Bugün destek alarak, ilişki yönetimi yaparak, nazik ve duyarlı davranarak daha rahat ilerleyebilir, işlerimizi daha kolay halledebiliriz. Ayrıca zevkli seçimler yapacağımızdan giyim, makyaj, kişisel bakım, tasarım, dekorasyon, etkinlik düzenleme, organizasyon, menü hazırlama, misafir ağırlama gibi işler ve bu konulardaki alışverişler için bugünü değerlendirebiliriz.  

 

Ancak Ay saat 18.40 – 22.52 arasında boşlukta kalacak. Dolayısıyla önemli karar ve başlangıçlar için bu zaman diliminin dışında kalan bir zamanı seçmekte fayda var. Ay boşluktayken başladığımız işler yarım kalabilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page