top of page
281.jpg

28 Mart 2024 – Perşembe

Gün boyunca Akrep burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Satürnden destek alacak. Akşam saatlerinde ise Jüpiterle karşıtlık oluşturacak. Ruh halimizin gündüz ve gece tamamen farklı olacağını söyleyebiliriz.

Gündüz saatleri sakin, istikrarlı, çalışkan, disiplinli, sorumluluklarımızın bilinciyle temkinli bir modda geçerken akşam saatlerinde tam tersi tembel, fazla talepkâr, cüretkar, abartmaya meyilli ve müsrif tavırlar sergileyebiliriz. Gündüz saatleri iş ve maddi konularda adım atmak için uygun olacak. Görev ve sorumluluklarımızı rahatlıkla yerine getirebilir, onay gerektiren işleri, devlet kurumları ve bankalardaki işlemleri kolaylıkla tamamlayabiliriz.

Akşam saatleri ise önemli kararlar almak, alışveriş yapmak, söz vermek ve herhangi bir borç altına girmek için uygun olmayacak. Bu saatlerde olumlu olumsuz her duygulu abartılı şekilde yaşayabilir ve çevremize de abartılı şekilde yansıtabiliriz.

 

Diğer taraftan Venüs ve Uranüs arasında uyumlu bir açı kesinleşiyor. Haftanın geri kalanında etkili olacak bu açı ilişkilerde ve maddi konularda hoş sürprizlere açık olduğumuzu gösteriyor. Sosyal hayatın canlanacağını, eğlenceli etkinliklere katılma, sosyalleşme ve yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacağımızı söyleyebiliriz. Önümüzdeki 4 gün hızlı başlayan ilişkilere ve evlenme tekliflerine açık görünüyor. Ayrıca açı maddi kazanç, uygun alım satım fırsatı, alışverişlerde indirim imkanı ya da hediye getirebilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page