top of page
280.jpg

28 Kasım 2023 – Salı

Gün boyunca İkizler burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Chironla akşam saatlerinde ise Venüsle uyumlu açılar oluşturacak. Akşam saatleri de dahil aradaki zaman diliminde hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyi hissedeceğimizi, çevremizle uyumlu ilişkiler kuracağımızı, insanlardan destek ve nezaket göreceğimizi söyleyebiliriz.

İletişimin uyumlu akacağı günün bu bölümü görüşmeler, yazışmalar, başvurular, alışverişler, sağlık ve kişisel bakımla ilgili işlemler ile tedavi süreçleri için olumlu görünüyor. Ayrıca maddi olarak birtakım kayıpları telafi etme imkanı bulabilir, ufak tefek para kazancının yanında alışverişlerde avantaj da elde edebiliriz.

Gece saatlerinde ise Ay, Merkür ve Neptün arasındaki sert açıya katılacak. Bu da dalgınlık, dağınıklık, unutkanlık, iletişimde yanlış anlama ve taraflı davranma riskine, yalan yanlış haberlere, özellikle ortalığı karıştırmak için üretilmiş haberlere, olumsuz hava ve yol koşullarına, ayrıca nefes alma güçlüğü, alerji ve zehirlenmelere dikkat çekiyor.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page