top of page
291.jpeg

28 Ağustos 2023 – Pazartesi

Ay saat 17.32 ye kadar Oğlak burcunda sonrasında ise Kova burcunda ilerleyecek. Ay ve Uranüsün oluşturduğu uyumlu açının etkisiyle güne hızlı ve enerjik bir şekilde başlayabiliriz. Ardından Ayın Neptünle kuracağı uyumlu bağlantı devreye gireceğinden ilişkilerimizin uyumlu olacağını, karşılıklı anlayışın ön plana çıkacağını, ihtiyacımız olduğunda kolaylıkla destek alacağımızı ve iş birlikleri kurarak daha rahat ilerleyeceğimizi söyleyebiliriz.

Öğlen sonrasına kadar sürecek zaman diliminde üzerinde uğraştığımız konularda her zamankinden farklı bir yol deneyebilir ya da aklımızda olup bir türlü yapamadığımız değişiklikleri yapabiliriz. Bunları yaparken de ailemizden, dostlarımızdan, iş çevremizden rahatlıkla onay alabilir ve destek görebiliriz.

Ay öğlen sonrasında Pluto ile kavuşumda olacağından kolaylıkla odaklanabilir, her ne ile uğraşıyorsak kararlılıkla ve hırsla üzerine gidebiliriz. Ancak Ayın boşlukta kalacağı saat 14.49 – 17.32 arasında yeni kararlar almamakta ve yeni bir işe başlamamakta fayda var.

Ayın Kova burcunda ilerleyeceği ve Marstan destek alacağı akşam saatlerinde işler, olaylar hızlanabilir. Enerjik, cesur ve girişken olacağımız bu saatlerde ilişkilerimizde de sıcakkanlı ve samimi davranabiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page