top of page
271.jpg

27 Ocak 2024 – Cumartesi

Ay saat 22.12 ye kadar Aslan burcunda ve boşlukta ilerleyecek, sonrasında ise boşluktan çıkarak Başak burcuna geçecek. Dolayısıyla günün büyük bölümünde belirsizlik, kararsızlık ve yönsüzlük ön planda olacak.

Diğer taraftan Güneş ve Jüpiter arasında sert bir açı oluşurken Merkür Marsla kavuşuyor. Bu da egomuzun şişkin ve özgüvenimizin abartılı bir şekilde yüksek olacağı anlamına geliyor. Şansımız da açık olacak ancak şansımıza gereğinden fazla güvenebiliriz.

Ben bilirim, ben hallederim, bana bir şey olmaz duygusuyla taşıyabileceğimizden fazla risk alabilir, tutamayacağımız sözler verebilir, ani kararlar alabilir ve borç altına girebiliriz. Ayrıca çekişir gibi konuşmak, insanların sözünü kesmek, ukalalık yapmak, başkasından gelecek fikir ve önerilere kapalı olmak, inatlaşmak, gerekli gereksiz rekabete girmek ilişkilerimizi zorlayabilir.

Hafta sonu boyunca geçerli olacak bu etkiler bizi abartılı cesaret ve inatlaşma yüzünden gerçekleşen kazalara da açık hale getirecek. Boğa burcundaki Jüpiter kazalardaki kayıp ve hasarı büyütebilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page