top of page
270.jpg

27 Mart 2024 – Çarşamba

Sabah saatlerinde Terazi burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 12.03 te boşluktan çıkarak Akrep burcuna geçiyor. Dolayısıyla günün ilk bölümü ne yapacağımıza emin olamadan, kararsız, hedefsiz, biraz da tembel bir modda geçebilir. Bu zaman diliminde şartlar da belirsiz ve değişken olacaktır.

Ayın Akrep burcuna geçmesiyle enerjimiz yükselecek ve kararlılık kazanacağız. Ancak Ayın ilk bağlantısı Plüton ile sert bir açı şeklinde olacak. Bu da öğlen sonrasında, dışarı çok yansıtmasak da içten içe öfke duyabileceğimiz ve kinlenebileceğimiz anlamına geliyor. İnsanlara anlayış göstermekte, alttan almakta ve haksızlıklara tahammül etmekte zorlanabiliriz. Genel olarak da sert, inatçı, uzlaşmasız bir tavır takınabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Marsla uyumlu açı oluşturacak. Bu saatlerde enerjimiz daha dengeli akacak ve kendimizi ifade etmekte, duygularımızı göstermekte, açık davranmakta zorlanmayacağız. İşlerimizi hızla halledebilir, gideceğimiz yere daha rahat ve çabuk ulaşabilir, ilişkilerde ise daha girişken, samimi ve sıcakkanlı davranabiliriz. Ayrıca önsezilerimiz da hayli güçlü olacak.

 

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page