top of page

27 Ekim 2022 – Perşembe

Ayın Akrep burcunda ilerleyeceği ve Plutodan destek alacağı öğlen öncesinde duygularımızı kontrol etmekte ve kişisel gündemimizde ne varsa ona odaklanmakta zorlanmayacağız. Ancak Ay saat 07:28 den Yay burcuna geçeceği saat 13:55 e kadar boşlukta ilerleyeceğinden şartlarda belirsizlik ve değişkenlik oluşacak. Çok önemli konularda yeni bir karar vermemekte ve yeni bir adım atmamakta fayda var.

Ayın Yay burcunda ilerleyeceği ve Jüpiterden destek alacağı öğlen sonrasında hem kendimizi daha iyi ve umutlu hissedebilir, hem de işlerimizde rahat ilerleyebiliriz. Maddi manevi şansımız da açık olacağından girişimlerimizden kazanç sağlayabiliriz.

 

Diğer taraftan Merkür Marstan destek alacak. Bu da bize harekete geçme, yapamadıklarımızı yapma, konuşamadıklarımızı konuşma, gidemediğimiz yollar, çıkamadığımız seyahatler konusunda adım atma cesareti verebilir. Hızla ve beceriklilikle işlerimizi halledebiliriz.

Ancak bugün Merkür ve Pluto arasında sert etkili bir kare açı da oluşacak. Cesaretle konuşurken hızımızı alamayıp sert sözler sarf etme ve derinlerde birikmiş öfkeyi, kini tetikleme riski var. Kaş yapayım derken göz çıkarmak ve ilişkileri kopma noktasına getirmek istemiyorsak konuşurken nerede durmamız gerektiğini hesaplamak gereken bir gündeyiz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page