top of page
261.jpg

26 Aralık 2023 – Salı

Sabah saatlerinde Mars, Neptün ve Merkürle sert açılar oluşturan Ay saat 10.56 da boşluğa girecek, Yengeç burcuna geçeceği saat 18.16 ya kadar da İkizler burcunda ve boşlukta ilerleyecek.

Dolayısıyla Ayın İkizler burcunda ve boşlukta ilerleyeceği zaman diliminde hedefsizlik, kararsızlık ve belirsizlik güne hakim olacak. Yanlış anlamalar sonucunda tartışmalar yaşanabilir, restleşme tarzında konuşmalar ön plana çıkabilir ve iletişim gergin akabilir.

Toplantıların sonu bir yere bağlanmazken kararlar daha çok tekrar değerlendirelim, konuya bir bakalım şeklinde sonuçlanabilir. Bu saatlerde yapılacak her türlü görüşmede, alışveriş, ticari ve finansal işlemde, seyahat, eğitim ya da organizasyon planlamasında hata ve karmaşa yaşanması mümkün. Sonuçlanması, konuşmaların net ve bağlayıcı olması istenilen iş ve görüşmeler için bu saatleri tercih etmemekte fayda var.

Ay, Yengeç burcunda ilerleyeceği saat 18.16 sonrasında Satürnden destek alacak. Daha sakin ve temkinli davranacağımız akşam saatlerinde sorumluluk duygusu öne çıkacak, tavırlar daha saygılı ama biraz da mesafeli olacak diyebiliriz. Konuşmalar daha net, kararlar daha kesin, yapılan iş ve işlemler daha sağlam olabilir. Beklenen onay ve izinler saat 18.16 sonrasında gelebilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page