top of page
f6.jpg

25 Kasım 2022 – Cuma

Ayın Yay burcunda ilerlediği bugün genel olarak umutlu ve özgüvenli hissedebiliriz. Sabah saatlerinde Ay Satürnden destek alacağından öncesinde planladığımız işlerimizde kolay ilerleyebilir, onay gerektiren işlemleri ve kamu kurumlarındaki işleri rahatlıkla halledebiliriz.

Ancak sabah ilerleyen saatlerde Ay, Marsla sert bir açı oluşturacak. Bu da önceden planlamadığımız konularda ya da belli bir hız, koşuşturma, mücadele gerektiren iş ve durumlarda, aciliyeti olan işlerde bocalayacağımız anlamına geliyor. Ayrıca aynı anda iki işle uğraşmak zorunda kalabilir ya da bitti sandığımız bir işle tekrar ilgilenmek zorunda kalabiliriz. Bu tip durumlar da bizi gergin ve her an kavgaya hazır bir hale getirebilir.

Öğlen saatlerinde kesinleşecek Ay Neptün karesi ise yanlış anlama, önyargı, dalgınlık ve dağınıklık gibi durumların, ayrıca trafik ve hava koşulları gibi dış şartların işin içine karışacağını gösteriyor. Dolayısıyla gündüz saatlerinde her şey üstümüze geliyormuş gibi hissedebiliriz.

Akşam saatlerinde etkili olacak Ay Jüpiter karesi ise abartılara işaret ediyor. Duygularımızı, kendimizi ve gün içinde yaşadıklarımızı ayrıca yemeyi, içmeyi, keyif yapmayı, tembelliği, alışverişi abartabiliriz. Her ne kadar indirimler çok cazip görünse de bugün seçimlerimizde yanılma ve abartma riskimiz olduğundan alışveriş yapmak için pek de uygun bir gün olarak görünmüyor.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page