top of page
250.jpg

25 Ağustos 2023 – Cuma

Gün boyunca Yay burcuna ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Venüsten akşam saatlerinde ise Chirondan destek alacak. Ayrıca Mars ve Pluto arasında uyumlu ve son derece destekleyici bir açı kesinleşecek.

Bunlar hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendimizi iyi ve güçlü hissedeceğimizin işareti. Keyifli bir gün geçirebilir, kendimize ve sevdiklerimize zaman ayırabiliriz. Ayrıca sağlığımızla ve kişisel bakımımızla ilgilenebilir, bu konularda alışveriş yapabilir, kendimize spor ve bakım programı hazırlayabiliriz. Alışverişlerden kazançlı çıkabilir, indirim fırsatlarıyla karşılaşabilir ya da para kazanabiliriz.

Diğer taraftan önümüzdeki 1 hafta boyunca etkili olacak Mars Pluto üçgeni güçlenme, özgüven kazanma, dezavantajları avantaja, olumsuz durumları olumluya, kötü bir gidişatı iyiye çevirebilme anlamına geliyor. Bunu kötü olan gidişatın tersine dönmesi, işlerin kendi kendine düzelmesi olarak düşünmemek gerek. Bu daha çok kararlı bir şekilde uğraşarak durumu kendi lehine çevirmek ya da iyi veya kötü bir durumdan bir şeyler öğrenip kendine fayda sağlamak, değiştirmek, dönüştürmek, belki de kötü bir durumdan güçlenerek çıkmak olarak düşünebiliriz. Açı toprak burçlarında gerçekleştiğinden iş, kariyer, mevki, mal mülk, para ve güç kazanmak olarak yorumlayabiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page