top of page
29.jpg

24 Temmuz 2023 – Pazartesi

Ayın Terazi burcunda ilerlediği bugün huzur, denge ve ilişkilerde uyum önceliğimiz olabilir, sessiz sakin bir gün geçirmeyi tercih edebiliriz.

Ancak bugün Merkür ve Uranüs arasında sert bir açı oluşuyor. Dolayısıyla gün boyu hayli hareketli, gürültülü ve gergin geçecek gibi görünüyor. Sabrımızın ve sinirlerimizin sınandığını hissedebilir, ihtiyaç duyduğumuz dinginliği sağlamakta ve dengeli davranmakta zorlanabiliriz. Uranüs daha çok toplumsal konularda etkili olduğundan bu huzursuzluk hali toplumun geneline yayılabilir. Önümüzdeki 3 gün toplumda huzursuzluk yaratan, tartışmalara, beklenmedik isyankar çıkışlara, şok edici açıklama ve skandal niteliğindeki haberlere açık olacak.

Ayrıca iletişim, ulaşım, elektronik sistemler ve elektrikle ilgili aksaklıklar, uluslararası ilişkilerde iletişim krizleri, liderlerle ilgili beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Ani kararlarla önemli değişimlere gitmemek gereken önümüzdeki 3 gün elektrik kaynaklı yangınlar ile kalp krizi, tansiyon problemleri, duygu durum değişiklikleri, panik ataklar ve intihar girişimleri açısından da tehlikeli görünüyor.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page