top of page
241.jpg

24 Mart 2024 – Pazar

Ay saat 23.38 e kadar Başak burcunda sonrasında ise Terazi burcunda ilerleyecek. Güne Ay ve Uranüs arasındaki uyumlu açının etkisiyle hızlı ve enerjik bir şekilde başlayacağız. Açının etkili olacağı gündüz saatleri sürpriz haber ve gelişmeler ile sevdiklerimizden gelecek jestlere açık.

Diğer taraftan iyicil gezegenler Venüs ve Jüpiter arasında uyumlu bir açı oluşuyor. Bu açı ilişkiler açısından çok güzel bir günde olduğumuzu, özellikle de aşk ve sosyal ilişkiler anlamında olumlu gelişmeler yaşayabileceğimizi ayrıca maddi manevi şansımızın açık olacağını gösteriyor. Gezebilir, etkinliklere katılabilir, yeni insanlarla tanışabilir, görüşemediğimiz dostlarla karşılaşabilir, sosyalleşebilir ve keyifli bir gün geçirebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Neptünle karşıtlık oluşturacak ve saat 18.50 den Terazi burcuna geçeceği saat 23.38 e kadar boşlukta kalacak. Bu saatlerde biraz dalgınlık, dağınıklık, unutkanlık ve uyku hali yaşasak da genel olarak rahat ve keyifli olacağımızı, karşılaştığımız yanlış anlama ve problemleri çok dert edinmeyeceğimizi söyleyebiliriz. Ancak bir taraftan da zehirlenmelere, alerji ve ilaç etkileşimlerine açık olacağız. Yediğimizden içtiğimizden çabuk etkilenebiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page