top of page
243.jpg

24 Kasım 2023 – Cuma

Ay saat 23.29 a kadar Koç burcunda sonrasında ise Boğa burcunda ilerleyecek. Ayın Kuzey Ay Düğümü ile kavuşacağı ve Merkürden destek alacağı gündüz saatleri iletişim, eğitim, seyahat, tanıtım ve pazarlama ile ilgili işler, toplantı ve görüşmeler, planlama ve organizasyonlar, ayrıca alışverişler için oldukça uygun görünüyor.  

Ayın Plüton ile sert açılanacağı akşam saatlerinde ise kendi kendimize kurmaya, dışarı yansıtmasak da kin, öfke, kıskançlık gibi duygulara kapılmaya yatkın olacağız. Ay saat 20.41 – 23.29 arasında boşlukta olacağından bir şeylerin belirsiz kalması da bizi duygusal olarak rahatsız edebilir. Ay Boğa burcuna geçtikten sonra daha sakin bir ruh haline bürünebiliriz.

 

Diğer taraftan Mars 4 Ocak tarihine kadar kalacağı Yay burcuna geçiyor. Bu geçişle birlikte daha hareketli ve seyahat etmeye, maceraya atılmaya, yeni insanlar tanımaya, yeni bilgiler ve kültürler keşfetmeye daha açık olacağımız bir döneme giriyoruz. Ayrıca kendi hayat görüşlerimizi ve inançlarımızı savunurken daha cesur davranabiliriz. Ancak zaman zaman bunu yaparken fazlaca fanatik olabilir bu nedenle de sorunlar yaşayabiliriz. Yurt dışına gitme, gezme, yerleşme, yurtdışında eğitim alma, ticari bağlantılar kurma ve kazanç elde etme girişimleri de hızlanabilir. Ancak eğlence ve kumara meyil de fazlasıyla artacaktır.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page