top of page
240.jpg

24 Ekim 2023 – Salı

Sabah saatlerinde boşlukta ve Kova burcunda ilerleyen Ay saat 11.33 te boşluktan çıkarak Balık burcuna geçiyor. Sabah saatlerinde şartlar belirsiz olacağından kararsızlık yaşasak da Ayın boşluktan çıkmasıyla kararlılık kazanmaya başlayacağız.

 

Diğer taraftan Güneş ve Satürn arasında uyumlu açı oluşacak ve Ay da boşluktan çıkınca bu açıya katılacak. Kararlı olma, sorumluluk alma, sorumlulukların ve zorunlulukların farkında olarak temkinli davranma, saygılı ve saygın tavırlar sergileme anlamına gelen bu açı aynı zamanda uzun zamandır uğraşılan emek verilmiş işlerin ve sabrın karşılığını almaya, takdir edilmeye, terfi etmeye, onaylanmaya, beklenen onayların, resmi izin ve belgelerin gelmesine, planlı projelerin ve devlet işlerinin başlamasına, beklemedeki kanunların yürürlüğü girmesine işaret ediyor.

 

Emek ve sabrın maddi manevi karşılığını almak, hak ettiğini bulmak açısından haftanın kalanı hayli verimli olacak diyebiliriz. Beklemede kalmış iş ve projelerin de önü açılabilir.

Bugünün özelinde; Ayın Merkürle uyumlu ilerleyeceği öğlen sonrası görüşme yazışma, toplantı, alışveriş, reklam ve tanıtım işleri ile her türlü iletişim için olumlu görünüyor.  

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page