top of page
rev.jpg

23 Mart 2024 – Cumartesi

Ayın Başak burcunda ilerlediği bugün titiz ve detaycı bir modda olacağız. Zaman zaman bu tavrımızla hem kendimizi hem de çevremizdekileri ve sevdiklerimizi bunaltabiliriz. Özellikle de Ayın Satürn ve Venüsle karşıt konumda olacağı öğlen ve sonrasında bu hal daha belirgin olacak. Bir taraftan titizliğimiz bir taraftan engel ve gecikmeler derken işler iyice ağır ilerleyebilir. Planlarımızın dışında yapılması gereken iş ve sorumluluklar da çıkabilir. Bu saatlerde genel olarak memnuniyetsizlik, ilişkilerde uyumsuzluk, keyif alamama, samimi, sevecen ve anlayışlı davranamama gibi sorunlar yaşanması mümkün.

Ayın Jüpiterden destek alacağı akşam saatlerinde işler yoluna girecek keyfimiz de yerine gelecektir. Şansımızın açık olacağı ve ilişkilerimizin uyumlu ilerleyeceği akşam saatlerini rahat ve huzurlu hissedeceğimiz, sevdiklerimizle bir arada olacağımız, sosyalleşeceğimiz ve eğleneceğimiz ortamlarda geçirebiliriz.

Mars bugün Kova burcundan ayrılıp 30 Nisana kadar kalacağı Balık burcuna geçiyor. Hayal gücümüzü, iç dünyamızı ve manevi yanımızı harekete geçirecek bu durum duygusal motivasyonumuzu da güçlendirecek. Ancak istikrar, disiplin ve kararlılık sorunlarına da neden olabilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page