top of page
230.jpg

23 Ekim 2023 – Pazartesi

Ay Kova burcunda ilerliyor. Ayın Jüpiterle sert açı oluşturduğu öğlen öncesinde abartmaya açık olacağız. Kendimizi, duygularımızı, isteklerimizi abartabilir, görüşlerimizi abartılı bir şekilde ifade ederken karşımızdakini küçümser tavırlar sergileyebiliriz. Bu da çok büyük problemlere neden olmasa da ilişkilerimizde biraz sıkıntıya neden olabilir. Ayrıca kendimize ve bilgimize olan abartılı güvenimiz ile kazanma hırsı bizi gereğinden fazla maddi risk almaya itebilir.

Öğlen sonrasında Chironun desteğiyle dengeleneceğiz. İlişkilerimizi toparlama, kırgınlıkları düzeltme ve birtakım maddi kayıpları telafi etme fırsatı bulabiliriz. Şifalanma enerjisi hem duygusal hem de fiziksel anlamda güçlü bir şekilde çalışacak. Sağlıkla ilgili teşhis ve tedavi süreçleri de rahat ilerleyebilir.

Diğer taraftan Güneş Akrep burcuna geçiyor. Böylece Güneş, Merkür ve Mars Akrep burcunda toplanmış oluyor. Derinlemesine araştırma, soruşturma gerektiren durumlar için verimli bir sürece girmiş oluyoruz. Buna tıbbi araştırmalar da dahil.

 

Ayın Uranüsle sert açı oluşturacağı akşam saatleri ise beklenmedik gelişmelere, sıra dışı doğa olayları ile toplumsal gerginliklere açık olacak. Ay saat 22.05 sonrasında boşlukta kalacağından beklenen haberler netleşmeyebilir.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page