top of page
221.jpg

22 Kasım 2023 – Çarşamba

Ay saat 20.20 ye kadar Balık burcunda sonrasında ise Koç burcunda ilerleyecek. Güneş ise Yay burcuna geçecek. Diğer taraftan Mars Plütondan güçlü bir destek alacak. Bugün gücümüz, cesaretimiz ve kararlılığımız yerinde olacak diyebiliriz.

 

Ayın Neptünle kavuşum halinde olacağı sabah ve öğlen saatleri nispeten sakin, biraz daha içe dönük ve enerji olarak düşük bir modda geçebilir. Ayın Plüton ve Marsla uyumlu açılar oluşturacağı öğlen sonrası çok daha enerjik ve hareketli geçecektir. Giriştiğimiz işlerde istediğimiz sonuçlara ulaşabilir, başarı ve maddi kazanç elde edebiliriz. Ancak Venüs Chironla karşıt konumda olacak.  Hedefe odaklanırken fazla hırslı davranma ve ilişkilerde karşı tarafı kırdığını fark etmeme riski de hayli yüksek.

 

Ayın boşlukta kalacağı saat 18.10 – 20.20 arası yeni başlangıç ve başvurular için uygun olmasa da bu saatler haricinde günün tamamı yeni girişimler için uygun görünüyor.

 

Ayın Koç burcunda olacağı ve Yay burcundaki Güneşle uyumlu ilerleyeceği akşam saatleri ise hem iş, eğitim, başvuru ve görüşmeler hem de ilişkiler açısından oldukça olumlu. Özellikle de yurt dışı bağlantılı işler, başvuru ve yazışmalar, alışveriş ve siparişler için akşam saatlerini kullanabiliriz. Ayrıca spor müsabakaları da çok keyifli geçebilir.

 

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page