top of page
222.jpg

22 Haziran 2023 – Perşembe

Gün boyunca Aslan burcunda ilerleyen Ay gündüz saatlerinde Venüs ve Marsla kavuşacak, Merkürden de destek alacak. Enerjik, hareketli, neşeli, ilişkiler açısından da keyifli ve verimli bir günde olduğumuzu söyleyebiliriz.

Diğer taraftan Merkür ve Chiron arasında uyumlu bir açı oluşuyor. Bu da iletişim kurarak, konuşarak, anlatarak, yazarak şifalanma, bozuk ilişkileri düzeltme, ruhumuza iyi gelecek haberler alma, dinleyerek veya konuşarak destek olma, fiziksel sağlıkla ilgili olumlu bir gelişme yaşama ya da kişinin hastalığına dair bir şifa yönteminden haberdar olması anlamına geliyor.

 

Genel olarak güzel bir gün ancak Ayın Marsla ve Uranüsle kuracağı bağlantı aynı zamanda yakınlaşmakta olan Mars – Uranüs karesini de tetikleyecek. Bu da bizi beklenmedik toplumsal gelişmelere, kazalara, yangınlara, afet tipi olaylara, fırtına ve yıldırım çarpmalarına, elektrikle ilgili problemlere, ayrıca akli denge sorunu olan insanların neden olacağı tehlikelere açık hale getirecek. Özellikle akşam saatleri sıkıntılı görünüyor. Ayın boşlukta ilerleyeceği saat 20.01 sonrası belirsizlik ve şaşkınlık haliyle geçebilir.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page