top of page
222.jpg

22 Haziran 2022 – Çarşamba

Ay bugün Koç burcunda ilerleyecek ve öğlen saatlerinde Chiron, akşam saatlerinde ise Marsla kavuşacak. Fazlasıyla enerjik ve hareketli geçecek bir günde olduğumuzu söyleyebiliriz.

Öyle ki zaman zaman enerjimizi kontrol etmekte zorlanabilir, her yerde olma, her işe karışma, mücadele etme halini abartabilir, tam tersi atıl kalırsak da ağrı tipi şikayetlerle ya da bedensel olarak çok rahatsız ve sıkıntılıymışız gibi bir hisle uğraşmak zorunda kalabiliriz.

Gündüz saatlerinde her şeyi fazla kişiselleştirip alınmaya, kırılmaya ve karşılık verip kırmaya, akşam saatlerinde ise öfke patlaması yaşamaya ve kolayca kavgaya tutuşmaya açık olacağız. Gün geneli ise kavgalar, silahlı yaralanmalar, kaza, patlama ve yangınlar açısından riskli görünüyor.

Diğer taraftan sinirlerimize hakim olup odaklanmayı başarabilirsek işlerimizi hızla ve beceriklilikle halledeceğimiz, hem kendi hakkımızı hem de zayıf ve mağdurların hakkını cesaretle savunacağımız, güç, rekabet ve mücadele gerektiren iş ve durumlarda başarı elde edeceğimiz bir gün geçirebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page