top of page
220.jpg

22 Eylül 2023 – Cuma

Ay saat 23.21 e kadar Yay burcunda, sonrasında ise Oğlak burcunda ilerleyecek.

Ay gündüz saatlerinde Neptünle, akşam saatlerinde ise Güneşle sert açılar oluşturacak. Bu da demek oluyor ki Ay Oğlak burcuna geçene kadar, neredeyse günün tamamında değişkenlik ön planda olacak. Enerjimiz iniş çıkışlı olabilir. Gündüz saatlerinde dalgın, yorgun, uykulu hissedebilir, yapılacak işlere odaklanmakta zorlanabilir, günü bitse de gitsek modunda geçirebiliriz. Önemli bir işimiz yoksa çok problem olmayacaktır ancak dikkat ve hesaplama gerektiren işlerde hatalar yapmamız, unutkanlık yaşamamız olası. Ayrıca yanlış yönlendirme, dolandırma, insanları kullanma amaçlı yalan yanlış haberler hızla yayılabilir.

Akşam saatlerinde ise gergin hissedebilir ve yanlış anlamaların da etkisiyle ilişkilerimizde sorunlar yaşayabiliriz. Ayın boşlukta kalacağı saat 22.32 – 23.21 arasında belirsizlikler daha da artacak, bir şeyleri netleştirmek, haberleri teyit etmek ve konuşmaları bir sonuca bağlamak daha da zorlaşacaktır.

Bugün önemli konularda adım atmak, karar vermek, önemli konuşmaları yapmak, borç altına girmek ya da maddi konularda risk almak için pek de uygun görünmüyor.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page