top of page
220.jpg

22 Ekim 2023 – Pazar

Ayın Kova burcunda ilerlediği bugün çevremizde olup bitenlerle ve sosyal konularla ilgilenebilir, dostlarımızla bir arada olmak, sosyal medyada aktif olmak, sosyalleşmek, kalabalıklara karışmak isteyebiliriz.

Birbiriyle uyumlu açı oluşturan Venüs ve Jüpiter bize gezerek, eğlenerek geçireceğimiz, sevdiklerimizle ve dostlarımızla bir arada olacağımız, yeni insanlarla tanışıp çevremizi genişleteceğimiz, etkinliklere katılıp sosyalleşeceğimiz keyifli bir gün vadediyor. Ayrıca alışverişler, kişisel bakımla, moda ve dekorasyonla, fuar, tanıtım, reklamla ilgili işler, düğün ve kutlama organizasyonları da hayli verimli ve keyifli geçebilir. İşler tam da istediğimiz gibi ilerlerken aradığımız ürünleri bulmak kolaylaşabilir.

Diğer taraftan Akrep burcuna geçen Merkür Satürnden destek alacak. Bu da üzerinde uğraştığımız konuda, yaptığımız organizasyonda ve satın alacağımız üründe dikkatli ve titiz davranacağımız, hesabımızı iyi yapacağımız ve doğru kararlar vereceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca eğitim, seminer ve iş toplantıları ile işyerlerinin düzenlediği sosyal etkinlikler de verimli ve keyifli geçebilir.

Akşam saatlerinde Ay ve Mars arasındaki kare açının etkisiyle duygusal tansiyonumuz biraz yükselse de aşılamayacak bir zorluk görünmüyor. Gün genelindeki etkiler genel olarak olumlu. Ama tabi akşam saatlerinde sakarlıklara ve kaza riskine karşı dikkatli olmakta fayda var. Satürn ve Jüpiterin desteği hafta başında da devam edecek.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page