top of page
221.jpg

22 Aralık 2023 – Cuma

Ayın Boğa burcunda ilerleyeceği bugün huzur, güven ve maddi refahla ilgili konulara odaklanabiliriz. Ay gündüz saatlerinde Güneş, Merkür ve Satürnle uyumlu açılar oluşturacak, ardından da Jüpiterle kavuşacak. Güneş ise bugün Yay burcundan çıkacak ve 1 ay boyunca kalacağı Oğlak burcuna geçecek, geçişin ardından da Merkürle kavuşacak.

Dolayısıyla iş, maddiyat, geleceğe dair planlar, kariyer, terfi ve ücret artış beklentileri, bütçe ayarlamaları, alışverişler… Ay ve Güneşin durumu bugün daha çok bu konulara yoğunlaşacağımızı, genel olarak ruh halimizin umutlu, beklentilerimizin de olumlu olacağını gösteriyor. Bol bol haber alabilir, önemli görüşmeleri yapabilir, kararını daha önceden vermiş olmak koşuluyla indirim fırsatlarından yararlanarak önemli alışverişleri yapabiliriz.

Gecikmiş birtakım haberlerin gelmesi, kaçırdığımız iş, alım satım, kazanç fırsatlarının tekrar karşımıza çıkması, beklediğimiz alacak ve tazminatların, hak ediş ve ücret artışlarının netleşmesi gibi olumlu gelişmelerle karşılaşabiliriz. Bugün başta olmak üzere yılın son günleri bu açıdan verimli görünüyor.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page