top of page
201.jpg

21 Mart 2024 – Perşembe

Ayın Aslan burcunda ilerlediği bugün yaşam enerjimiz ve özgüvenimiz hayli yüksek olacak.

Diğer taraftan Güneş ve Plüton arasındaki uyumlu açı da bugün kesinleşiyor. Bu da güç, hırs ve hedef odaklılık anlamına geliyor. Ayrıca mücadele ettiğimiz konularda ikna gücümüzün artacağını, maddi manevi ya da politik gücü olan kişilerden destek alacağımızı da söyleyebiliriz. Taleplerimizi dile getirebilir, yeni girişimler, başvurular ve başlangıçlar için bugünü ve açının etkili olacağı önümüzdeki 3 günü değerlendirebiliriz.

Ancak Ayın Jüpiterle sert açılanacağı sabah erken saatlerde abartmaya ve mantığımızla değil de egomuzla hareket etmeye meyilli olacağımızdan günün bu bölümünü tercih etmemekte fayda var.

Sabah ilerleyen saatlerden itibaren Chiron ve Merkürden destek almaya başlayacağız ve bu destek öğlen sonrasına kadar yoğun bir şekilde devam edecek. Daha makul ve mantıklı davranacağımız, daha rahat iletişim kuracağımız bu saatler önemli kararlar, görüşme ve yazışmalar, ayrıca alışverişler için daha uygun olacak. Ayın Uranüsle sert açı oluşturacağı öğlen sonrası ise daha çok da toplumsal alanda yaşanacak ama bir şekilde bizim de planlarımızı etkileyecek gelişmelere açık görünüyor.

 

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page