top of page

21 Ağustos 2023 – Pazartesi

Ayın Terazi burcunda ilerleyeceği bugün hem kendi içimizde hem de çevremizde huzur ve dengeyi sağlamak önceliğimiz olacak gibi görünüyor. Ancak Ay ve Chiron karşıtlığının etkisiyle gerek fiziksel gerekse ruhsal olarak kırgın ve yorgun başlayacağımız günün çoğunluğunda dengemizi korumak için fazlasıyla çaba sarf etmek zorunda kalabiliriz.

Ayın Pluto ve Ay düğümleriyle sert açılar oluşturacağı bugün sık sık ikilemde kalabilir, kontrolümüz dışında, daha çok da toplumsal alanda gelişen durumlar nedeniyle önümüzü görmekte zorlanabiliriz. Bize geçmişi hatırlatacak olaylarla karşılaşmamız, içten içe öfke duymamız, sabır olarak sınanmamız mümkün. Yaptığımız işten ve bulunduğumuz ortamdan pek de keyif alamadan, günü zorlaya zorlaya, bitse de gitsek modunda geçirebiliriz.

Ay ve Güneşin gece saatlerinde kesinleşecek uyumlu açısıyla toparlanabilir, daha huzurlu hissedebiliriz. Bu saatlerde ilişkilerimiz de uyumlu ilerleyecek. Ailemizle, dostlarımızla, sevdiklerimizle bir arada, bu mümkün değilse bile iletişim halinde olabilir, günün stresini sevdiklerimizden gelecek destekle atabiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page