top of page
2012.jpg

20 Kasım 2023 – Pazartesi

Ay saat 17.30 a kadar Kova burcunda, sonrasında ise Balık burcunda ilerleyecek.

Ayın Mars ve Güneşle sert açılar oluşturacağı gündüz saatleri hayli enerjik ancak bir o kadar da gergin geçebilir. Öfke patlamaları yaşamaya, kavgaya, kin tutmaya ve intikam almaya meyilli olacağımız bu saatlerde enerjimizi tam tersi hırs ve başarma azmine dönüştürebilirsek tuttuğumuzu koparabilir, işleri istediğimiz şekilde sonuçlandırabiliriz. Ancak sinirleri alınmış gibi sakin ve sabırlı davranmamız gerekiyor ki kapris yapan dediğim dedik eş, ebeveyn ve yöneticilere rağmen bunu başarmak biraz zor görünüyor. Ayrıca kaza, yangın ve yaralanma riski de gündüz saatlerinde hayli yüksek.

 

Ayın boşlukta kalacağı saat 13.50 – 17.30 arasında başladığımız işler ve yaptığımız görüşmeler sonuçlanmayabilir. Bir şeylerin belirsiz olması ve beklemek zorunda kalmak sinirlerimizi daha da zorlayabilir.

Ayın Balık burcunda ilerleyeceği akşam saatleri daha sakin geçecektir. Ay Satürnle kavuşum halinde olacağından sorumluluk duygusu baskın gelecek ve kendimizi frenlemek kolaylaşacaktır. Ancak bir taraftan da kendimizi kısıtlanmış hissetmemiz, sıkılmamız, keyif almakta zorlanmamız mümkün. Ayrıca bizden kaynaklanmayan sebeplerle planlarımız ertelenebilir. Gecikme, iletişim ve ulaşımda aksama gibi sorunlarla karşılaşabilir, yavaşlamak, sabır göstermek durumunda kalabiliriz.

 

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page