top of page
211.jpg

2 Mart 2024 – Cumartesi

Ay saat 16.57 ye kadar Akrep burcunda, sonrasında ise Yay burcunda ilerleyecek. Ay, Akrep burcunda olduğu zaman diliminde Neptünden güçlü bir destek alacak. Bu da sakin, huzurlu, anlayışlı ve ılımlı bir modda olacağımız, ilişkilerde toleransımızın yükseleceği ve birbirimize karşı sevecen tavırlar sergileyeceğimiz anlamına geliyor. İlişkilerle ilgili varsa sorunlarımızı çözmek, affetmek, barışmak, yardımlaşmak için bu saatler güzel bir fırsat sunacak.

Ayrıca dinlenmek, eğlenmek, olayları akışına bırakıp rahatlamak ve kendimize zaman ayırmak için de yine günün bu bölümünü değerlendirebiliriz. Diğer taraftan Ay saat 10.48 – 16.57 arasında boşlukta kalacağından önemli karar ve girişimler ile pahalı alışverişler için bu saatler pek uygun olmayacak.

Ayın Yay burcunda ilerlediği öğlen sonrasında enerjimiz yükselebilir. Daha aktif ve dışa dönük tavırlar sergileyeceğimiz bu saatlerde gezmek, eğlenmek, dostlarla görüşmek ve sosyalleşeceğimiz ortamlara girmek daha cazip gelebilir. Ay bu saatlerde Plütondan destek alacağından umudumuzla birlikte kendimize güvenimiz de artacaktır. Etkilemek istediğimiz kişiler ya da etkili olmak istediğimiz ortamlar varsa harekete geçmek için akşamüzeri ve sonrasını değerlendirebiliriz.

 

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page