top of page
291.jpg

2 Haziran 2023 – Cuma

Akrep burcunda ilerleyen Ayın gündüz saatlerinde Merkür ve Uranüsle karşıt konumda olması gündüz saatlerinin hayli hareketli, enerjik ancak bir o kadar da gergin geçeceği anlamına geliyor.

İletişim trafiği hızlı akarken genel olarak olayların hızla geliştiği ve her şeyin her an değişebileceği hissine kapılabiliriz. Pek de istikrarlı bir ortam oluşmayacağını, bizim de isyankar bir tutum içinde olacağımızı ve çok da düşünmeden tepkiyle karar alacağımızı söyleyebiliriz. Beklenmedik gelişmeler, maddi ve toplumsal krizler, iletişim, ulaşım ve taşımacılıkla ilgili aksaklıklar, su ve toprak kaynaklı sorunlar, sıra dışı doğa olayları, gerginlik yaratacak açıklamalar ya da duyacağımız tuhaf suçlar sinirlerimizi zorlayabilir.

Diğer taraftan Jüpiterin Kuzey Ay Düğümü ile kavuşacağı bugün ve etkinin devam edeceği 3 gün sakin kalmayı, hedefimize odaklanmayı, geçmişe takılmak yerine geleceğe bakmayı başarabilirsek hem maddi anlamda hem de manevi anlamda güzel kapıların açılmakta olduğunu fark edebilir ve doğru adımları atabiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page