top of page
191.jpg

19 Ocak 2024 – Cuma

Gün boyunca Boğa burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Marstan destek alacak, akşam saatlerinde ise Uranüsle kavuşum halinde olacak.

Enerjik, dayanıklı, hırslı ve çalışkan bir modda olacağımız gündüz saatlerinde birçok işimizi hızla, kararlılıkla ve beceriklilikle halledebilir, girişimlerimizden istediğimiz sonucu alabiliriz. Ancak akşam saatlerinde aynı istikrarı göstermekte zorlanacak ve odaklanma sorunları yaşayacak gibi görünüyoruz. Daha çok da toplumsal alanda yaşanacak beklenmedik gelişmeler ve sıra dışı durumlar bizim de duygularımızı karıştırarak gerilmemize neden olabilir.

Diğer taraftan bugün kesinleşecek ve hafta sonu boyunca etkili olacak Merkür Jüpiter üçgeni iletişimin, bilgi ve haber akışının, ticari ve finansal işlemlerin, seyahatlerin, genel olarak hareketliliğin yoğun olacağını gösteriyor. Bu açı toprak burçları arasında gerçekleştiğinden aynı zamanda eğitim, kariyer, maddi kazanç ve mal mülk edinme fırsatları anlamına geliyor. Bu konularda haber alabilir, önemli açıklamalar duyabilir, aradığımız ürünü bulabilir, yatırım yapabilir, işle ilgili başvuru yapabilir, birtakım taleplerimizi bize kapı açacak kişilere iletebiliriz.  

Ancak Venüs Neptün karesi de bugün kesinleşiyor. Bugün ve hafta sonu etkili olacak bu açı özel ve sosyal ilişkiler alanında pek de memnun olmayacağımız anlamına geliyor. Yani ilişkiler istediğimiz gibi ilerlemeyebilir. Taraflar aynı görüşte, aynı duygu ve heveste olmayabilir, birbirlerinin beklentilerini karşılayamayabilir. Çok ciddi bir sorun ve ayrılık getirmese de hayal kırıklıkları yaşanması mümkün. Ayrıca bu açı altındayken beğenerek seçtiğimiz giyim, makyaj, dekorasyonla ilgili ürünleri sonrasında beğenmeme riski yüksek.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page